1. ročník putovního poháru o Zlaté chuchelské prase

Sobotního putovního turnaje o Zlaté chuchelské prase se zúčastnily 4 týmy složené z chuchelských „soccer player“, počet těchto hráčů se zastavil na čísle 36. Počasí bylo super fotbalové a tak po celý turnaj byla na hřišti vidět houževnatost a neoblomná vůle po vítězství všech borců. I přes neústupnost v osobních soubojích se hrálo v duchu fair-play a všichni borci nakonec odešli domu za manželkami a dětmi po svých a neutržili žádné vážné šrámy. Tento jejich přístup ohodnotili i diváci, kteří tento turnaj sledovali v hojném počtu a povzbuzovali své hvězdy. Při turnaji se peklo 40 kg sele, bylo připraveno občerstvení, nealko zdarma a pivo za vskutku lidovou cenu 10,-Kč


Zúčastněné týmy si vybraly tato jména, tým LAHOVSKÁ, SOKOL, HASIČI a jako černí koně turnaje pod označením HOSPODA nastoupili borci z restauračního zařízení „U Václava“. Poslední jmenovaný tým ač všemi znalci pasován na příčky nejvyšší, svojí psychickou i fyzickou výhodu nedokázal zúročit a skončil na pěkném 4 - posledním místě. Z fotbalových kuloárů se proslýchá, že trenér pan Pořízek vinu za neúspěch přičítá zejména malé tréninkové disciplíně a špatné životosprávě. Tým SOKOLA ač do poslední chvíle ani nevěděl, jak se bude jmenovat, překvapil snad i sám sebe. Urputností, nasazením a možná nějakým tím kouzlem, skončil na krásném 2 místě. Zlé jazyky tvrdí, že to bylo zejména tím, že „zbaběle“ do svých řad zařadili krásnou hráčku a ta rozptylovala protihráče tak, že zapomínali na co vlastně mají koukat. Pravdou ovšem je, že tato hráčka byla bezesporu platnou fotbalovou posilou svého týmu. Na 3. místě, takže na bedně se umístil tým LAHOVSKÁ. Tento tým složený ze samých šlachovitých a od pana trenéra Kozáka perfektně připravených borců hrajících v barvách Sparty měl prostě v tento krásný den trochu smůlu.Hráči makali, dřeli, ale balon ne a ne dostat do soupeřovy sítě. Není se ale čemu divit, tým hrající v barvách Sparty v posledních letech nemůže být prostě první.To je dlouhodobý fakt a rada do příštího ročníku.


A nakonec tým poslední, tým HASIČÚ a co napsat k týmu , který přivedl na hrací plochu kapitán David Šefara ? Po pečlivém prošetření přístupu a výkonu tohoto družstva se organizátoři rozhodli tento tým z dalšího ročníku turnaje o zlaté prase „vyřadit“. Tito hráči nemohou nastoupit ani jako tým pod jiným jménem.Tento turnaj byl pořádaný pro chuchelské fotbalisty a né pro hvězdy z AC. Milánem Barcelony nebo Hanspaulské ligy.
Těchto 7 hráčů “sobců“, kteří nenechali nikoho ani jednou remízovat a ukončili turnaj 4 výhrami prostě po skvělém výkonu zaslouženě 1 ročník turnaje o chuchelské zlaté prase vyhráli a zapsali se tak zlatým písmem do análů tohoto turnaje a nastolili laťku pro ostatní vítěze opravdu vysoko.

Tímto upřímně gratulujeme týmu HASIČŮ za vítězství a ostatním týmům za předvedenou hru, nasazení a dobrou zábavu. Doufáme, že všichni hráči, ale i diváci byli s turnajem, prasátkem, občerstvením spokojeni a příští rok se dostaví v ještě hojnějším počtu.
PS: Po té co si všichni hráči týmu HASIČI vezmou pohár do svých domovů a pochlubí se manželkám, milenkám,dětem a maminkám , bude tento vystaven v restauraci „U Janoušů“, kde budou umístěny i fotky týmů z prvního ročníku.Tak pokud chce někdo vidět panoptikum chuchelských fotbalistů, jste všichni srdečně zváni.


Foto a text:Robert Pořízek

Turnaj v malé kopané - Chuchle 1

Turnaj v malé kopané - Chuchle 2

Turnaj v malé kopané - Chuchle 3

Turnaj v malé kopané - Chuchle 4

Turnaj v malé kopané - Chuchle 5