Běh METROPOLE byl odstartován u hřiště Čechoslovanu

Ve čtvrtek 30.6. byl v podvečerních hodinách odstartován závod Běh METROPOLE, který pořádal R TEAM. Start závodu se konal v sousedství fotbalového hřiště Čechoslovanu Chuchle a na trať dlouhou 7 kilometrů se vydalo 31 běžců a běžkyň bez rozdílu věku. Běželo se po cyklostezce kolem Barrandovských skal a zpět. Cíl závodu byl opět u hřiště Čechoslovanu. Slavnostnímu vyhlašování byl přítomen starosta Velké Chuchle pan Stanislav Fresl, který společně s ředitelem závodu panem Romanem Jarošem dekoroval vítěze jednotlivých kategorií. Pozornost a obdiv si zasloužila závodnice s číslem 24, která celou trať absolvovala s kočárkem. Počasí účastníkům závodu přálo a já si dovolím všem účastníkům pogratulovat a popřát jím další úspěchy a chuť do závodění.

Text a foto: Jan Zágler