BIG SHOCK MTB - Volvo Auto Czech Cross Open

Tuto sobotu, 13.7.2013 se od 09:30 hodin uskuteční na chuchelském dostihovém závodišti I. etapa cyklistického závodu BIG SHOCK! MTB - Volvo Auto Czech Cross Open.

MTB cyklistika se stala fenoménem a cílem závodu je umožnit všem amatérským vyznavačům tohoto sportu vyzkoušet si, co zažívají profesionální sportovci na závodech horských kol v reálném prostředí profesionálního závodu. Jsou připraveny tři závody, na kterých si vyzkoušíte co je to skutečný závod a co znamená bojovat o pocit z výhry.

Chuchelské crosscountry sprinty jsou něčím zcela novým. Nic takového ještě v České republice nikdo nepořádal. Závod se pojede vyřazovacím způsobem na klusáckém oválu o celkové délce cca 3 km. Na trati budou postaveny umělé překážky, které zvýší atraktivitu sprintu a prokážou bikerovu odolnost.

Koncepce cyklistického závodu Big Shock MTB!-Volvo Auto Czech Cross Open, který v letošním prvním ročníku tvoří tři rozdílné etapy, ale společná cena pro vítěze - automobil Volvo,  je zaměřena na amatérské závodníky a rodiny s dětmi. Z tohoto důvodu je i nadcházející první etapa tvořena závodem pro dospělé a závodem pro děti, pro které by měla být soutěživost především zábavou a radostným zážitkem.

Těšíme se na setkání a přejeme Vám příjemné sportovní zážitky.

Více zde: BIG SHOCK MTB - Volvo Auto Czech Cross Open

Zdroj: PR Sports s.r.o.

logo závodu