Informace o provozu ZŠ Charlotty Masarykové

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci dětí,

z důvodu záplav a následné povodně bylo v historické budově školy zřízeno evakuační centrum pro potřebné. Je pravděpodobné, že toto opatření zůstane platné do konce tohoto týdne. Chuchelská škola zajistí od středečního dne (5. června 2013) "omezenou" výuku v nové školní budově pro žákyně a žáky prvního stupně (1. - 5. třída) - čtyři vyučovací hodiny (od 7.55 do 11.45 hodin), zajistí polední oběd a odpolední provoz školní družiny do 16.30 hodin.


Prosíme všechny rodiče a zákonné zástupce dětí, kteří hodlají vyslat děti prvního stupně do školy, aby telefonicky (tel. +420257941039) či prostřednictvím e-mailu (skola@chuchle.cz) oznámili své rozhodnutí. Uveďte, prosím, zda se dítě bude (nebude) stravovat ve školní jídelně, zda setrvá ve školní družině.
Od zítřejšího dne školní kuchyně vaří i pro naše seniory, kteří se stravují v chuchelské školní jídelně. Z důvodu záplav se odkládá čtvrteční setkání rodičů a zákonných zástupců budoucích prvňáčků. O novém termínu setkání budete vyrozuměni v brzkém čase.
Prosíme, přijměte tato nezbytná omezení s pochopením. Děkujeme Vám.

Webovky školy zde: www.skola.chuchle.cz

Mgr. Marek Burian

ZŠ Charlotty Masarykové