Informace z uplynulého týdne

30.3. 2020

Stále šijete roušky. Díky vám!

Látky od vás dostáváme, ale taky nakupujeme a předáváme dál. Stále to ale nekončí, takže ještě prosím v šití vytrvejte. Založila jsem FB skupinu Šije celá Chuchle, kterou využívají „chuchelské švadlenky" k předávání informací. V případě, že jste jí ještě nezaznamenali a šijete roušky, můžete se do ní samozřejmě přihlásit.

V uplynulém týdnu jsme začali vydávat dezinfekci. V počátku v menším množství, ale vzhledem k tomu, že k dezinfekci, kterou jsme zakoupili, přibyla ta od Hlavního města, můžeme nyní vydávat dezinfekce víc.  A opakovaně. Takže, jestli jste byli minulý týden,  klidně si přijďte znovu. Do K8, ve středu od 10 do 12 hod. a ve čtvrtek od 15 do 17 hod. Ve středu také začneme dezinfekci stáčet do lahví a budou následně k dispozici i na úřadě, ale o tom Vás ještě budu informovat.

Jestli tohle čtete na FB, to je OK. Ale jestli na nástěnce, tak už jste si jí stačili všimnout. Té nové nástěnky pro texty ze sociálních sítí, webových stránek a mobilního rozhlasu, kterou jsme umístili k sámošce.  Je pro Vás, kteří se nekamarádíte s internetem.

Během týdne jsme rozváželi roušky po Chuchli, především seniorům, ale nejen jim. A dnes nám s tím pomohl i Červený kříž, který se ozval a nabídl pomoc. Roušky si také můžete případně vyzvednout, když si do K8 přijdete pro dezinfekci. Nebo, pokud nemůžete, tak si zavolejte, napište SMS  na  tel. 774 700 133 nebo 797 722 970 a my Vám je přivezeme, včetně  dezinfekce.

Roušky, nákupy i  informační letáky /nejen/ seniorům roznášeli také dobrovolníci, kteří se nám přihlásili. Za jejich pomoc velice děkuji.

Úřad má nyní omezené úřední hodiny pro osobní styk s občany, všichni teď musíme dávat přednost vyřízení věcí telefonicky nebo  třeba mailem, ale  pro nutné případy osobní návštěvy jsme  připraveni a vybavili  jsme pracoviště podatelny plexisklovou přepážkou, abychom byli všichni lépe chráněni.

Chraňte si svoje zdraví a chraňte zdraví druhých.

Lenka Felix, starostka

1

2

3

4

5