Výsledky Karlštejn Tour

23.7.2012

Výsledky - Karlštejn Tour 2012

Kristián Hynek popáté zvítězil v Praha - Karlštejn Tour Kristián Hynek (Česká spořitelna – Specialized MTB ) zvítězil stylem start cíl v 8. podniku letošního ročníku KPŽ Praha - Karlštejn Tour České spořitelny na chuchelském závodišti v čase 1:36:36 hod. Druhé místo vybojoval na pásce Václav Ježek (Alpine Pro Author Team), když odolal ataku Tomáše Vokrouhlíka (BMC Savo Racing). Mezi ženami zvítězila Denisa Stodůlková (Česká spořitelna – Specialized MTB ). Druhá skončila Jana Jiroušková (RCR bike team Česká Třebová) a třetí Jana Matlášková (Galaxy Cyklo Švec). Doplňkový sprinterský závod na klusáckém oválu vyhrál Tomáš Vokrouhlík (BMC Savo Racing) před Janem Fojtíkem (Toyota Dolák) a Petrem Dlaskem (Madeta Specialized). Závodu Praha - Karlštejn Tour České spořitelny se celkem zúčastnilo na 1600 závodníků.

autor: Tomáš Hromádka