Mateřská škola vítá jaro

25.3.2021

Všichni s nadějí očekáváme uvolnění opatření a alespoň částečný návrat k normálnímu životu. Pro nás i rodiče našich svěřenců je to především návrat dětí do školky a možnost opět se setkávat. A proto to i letos na jaře ve školce žije!
Pro předškoláky pravidelně připravujeme materiály k distančnímu vzdělávání a věříme, že najdou v rodinách využití, nebo alespoň inspiraci. Jako nikdy před tím, se škola postupně halí do bohaté velikonoční výzdoby, kypící bujností naší nevyužité kreativity. Abychom dětem udělali radost a užili si vzájemně alespoň malého kontaktu, připravili jsme spolu s velikonočním zajíčkem cestu s úkoly a odměnou pro každého.
Snažíme se třídy a všechny prostory školky i jejího okolí uklidit, provzdušnit, ozvláštnit a všestranně připravit na bezpečný a radostný návrat dětí.
Personál školy se také postupně zapojuje do očkovacího anti-covid procesu, aby se ochránil a tak i podpořil pozdější snadnější fungování provozu, bez zaměstnanců v karanténě.
Pevně věříme, že v budoucnu nás už podobně přísná omezení nečekají, a že se s jarním sluníčkem a oteplením budeme moci zase plně a s menšími obavami nadechnout!
Jana Pondělíková

MŠ

Velikonoce MŠ

Velikonoce MŠ 1

Velikonoce MŠ 2