Televize Minimax podpořila lesní ZOO v Malé Chuchli

Jarní kampaň dětské televize Minimax z portfolia společnosti Chello Central Europe slavnostně vyvrcholila v lesním zookoutku Malá Chuchle. Známí rodiče a jejich děti symbolicky předali za Minimax tři tuny krmení v hodnotě 50 tisíc korun pro zde chovaná zvířata a rovněž odhalili novou naučnou tabuli o zajímavých podobnostech mezi světem zvířat a lidí. Chello Central Europe patří do skupiny Liberty Global, Inc.

Akci navštívili hosté, kteří mají ke zvířatům blízký vztah - herečka Alice Bendová s dcerou Aličkou, Vendula Svobodová a kouzelník Pavel Kožíšek se syny Matyášem a Jakubem. Provozovatele televize Minimax na místě reprezentoval Jakub Švestka, PR Manager Chello Central Europe.

Zookoutek Malá Chuchle zvítězil v hlasování veřejnosti na stránce www.facebook.com/Minimax.TV o tom, kterou malou zoo podpoří televize Minimax. V tomto areálu na okraji Prahy chovají pražští lesníci přes tři desítky druhů zvířat, z nichž mnoho bylo dříve často viděnými obyvateli českých lesů, polí nebo luk.


„Žirafu, slona či tygra zná každé malé dítě, ale kolik jich na vlastní oči spatřilo zvířata jako rys ostrovid, kuna skalní či liška obecná? Jistě výrazně méně, a proto jsme se rozhodli tentokrát podpořit nikoliv velké zoologické zahrady, ale menší, ovšem stejně tak důležité organizace, které podobně jako televize Minimax pomáhají dětem dozvědět se zábavnou formou více o světě kolem nich,“ uvedl za provozovatele stanice Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.

Zástupce provozovatele areálu v Malé Chuchli ocenil dosavadní spolupráci. „Rádi jsme se zúčastnili kampaně televize Minimax, která svým zaměřením pomohla otevřít dětské oči naší přírodě. Nová naučná cedule zpestří návštěvníkům prohlídku největšího pražského zookoutku. Za všechna zdejší zvířata děkuji za poskytnuté krmivo a pochoutky,“ řekl Václav Nejman z Lesů hl. m. Prahy.

Placená televize Minimax vysílá prostřednictvím kabelových, satelitních a IPTV platform. Je bezpečným prostředím pro děti od 4 do 8 let a jejich rodiče. Přináší jim populární zahraniční pořady s pozitivními hodnotami, například Prasátko Peppa, Angelína Balerína, Bořek stavitel, Poznáváme přírodu či Horseland.

Zdroj: www.praha16.cz

lesní ZOO v Chuchli