Nabídka služeb praktického lékaře

Vážení občané,

Obchodní společnosti Eurokardio, s.r.o., která provozuje zdravotnické zařízení Nová poliklinika Zbraslav v ulici Elišky Přemyslovny v Praze – Zbraslavi, si Vám dovoluje nabídnout služby praktického lékaře, který je připraven přijmout k registraci i vyšší počet pacientů a to bezodkladně.

Nově zrekonstruované a moderně vybavené pracoviště je dále vybaveno odbornými ordinacemi s tímto zaměřením: Kardiologie, angiologie, gastroenterologie, dětský praktický lékař, stomatologie, endokrinologie, diabetologie, psychologie, psychiatrie a rehabilitace. Stejně tak se v našem objektu nalézá i lékárna s otevírací dobou do 19:00 a odběrová místnost fungující již od 6:30.

Poliklinika se nalézá na adrese Elišky Přemyslovny 1325, tedy v horní části Zbraslavi, v těsném sousedství supermarketu Lidl, je tedy pro občany výborně dostupná jak MHD, tak i automobily. Služby jsou poskytovány v rámci zdravotního pojištění na základě smluv se zdravotními pojišťovnami, tedy bez finanční spoluúčasti pacientů.

Kontaktní údaje:

provozovna Nová poliklinika Zbraslav,Elišky Přemyslovny 1325, Praha 5–Zbraslav,15600,recepce 257212756, www.novapoliklinikazbraslav.cz

ÚMČ

53b9e9459fddbc5f158fcbc79aa317cd.png