Druhé pololetí v Rodinném centru Chuchle

Dobrý den všem,

zima se nás bude ještě chvíli držet a proto pro vás připravujeme stále další a další aktivity, abychom se společně dočkali krásného slunného jara. Od druhého pololetí se nám hudební dílna přesouvá ze středy na pondělí, ale těší se na vás stále stejný a příjemný Richard.

Pro druhé pololetí hledáme další tanečníky Street Dance a Hip Hopu s profesionálním tanečníkem Allanem Lemajou. Nábor školáků probíhá v úterý od 15.45 a předškoláků pak od 16.45. Registrace předem není potřeba, prostě přijďte.

Stejně jako k hip hopu se lze přidat např. do kurzu večerní jógy, malého kutila, elektrotechnického kroužku, animačního kroužku nebo na angličtinu pro předškoláky. Přehled kurzů najdete na našich stránkách.

V únoru nebude chybět ani sladké tvoření a na březen připravujeme maškarní bál. Občerstvení na maškarní bál bude stejně jako každý rok tvořeno hlavně z donesených pochutin. Budeme rádi, když sebou přinesete nějakou dobrotu. Kdo by měl chuť se zapojit vymýšlením soutěží nebo jiných aktivit pro děti, prosím hlaste se mi, budu jen ráda za každou pomocnou ruku.

Těšíme se, že se s vámi všemi zase po roce uvidíme.

Program na únor

13. 2. HUDEBNÍ DÍLNA pro celou rodinu

Oblíbená hudební dílna přesouvá svůj čas ze středy na pondělí, ale těší se na vás stále stejný Richard :)

Platba na místě lektorovi 100 Kč/ dítě s doprovodem

Začátek v 17 hodin v klubovně nad poštou.

Registrace předem na info@rcchuchle.cz.

20. 2. SLADKÉ TVOŘENÍ pro děti od 5 let

Co je lepší, než si pěkně vytvořit krásný dort a pak ho s ještě větší chutí sníst? Pavlína Hrbková učí děti, jak se dají vytvořit krásné sladké dobroty - dortíky, perníčky, stromečky prostě vše se dá zdobit a pak jíst.

Registrace předem nutná do pátka 17. 2. na info@rcchuchle.cz.

Začátek v 17 hodin v klubovně nad poštou.

Platba 200 Kč předem na základě zaslané faktury - 100 Kč je nevratná záloha na materiál. V případě neúčasti a včasné omluvy vám bude polovina částky vrácena.

4. 3. MAŠKARNÍ BÁL pro nejmenší

Odpoledne plné víl, princezen, rytířů a roztodivných zvířátek, tak to je maškarní bál pro děti. Přijďte si s námi užít odpoledne plné zábavy a tance.

Občerstvení formou - kdo co přinese, takže se pochlubte, co se peče za dobroty u vás doma :)

Začátek v 15 hodin v prostorách DTJ Velká Chuchle.

Vstupné dobrovolné.

S pozdravem

Věra Formanová

předseda rodinného centra CHUCHLE, z. s.

Starochuchelská 7/20

159 00 Praha 5 – Velká Chuchle

Tel. 603 268 256

Www.rcchuchle.cz, https://www.facebook.com/www.rcchuchle.cz/

c9d1153ff6c75ae063d8ba6b07a0de14.jpg