Pozvánka na ZAHÁJENÍ DOSTIHOVÉ SEZÓNY 2014


Dostihové závodiště CONSEQ PARK Velká Chuchle zve na ZAHAJOVACÍ DEN DOSTIHOVÉ SEZÓNY 2014, který se koná v neděli 6. dubna od 14 hodin, pořadatelé doporučují naplánovat si příjezd o cca 30 min. dříve.

První dubnovou neděli tradičně zahajuje dostihovou sezónu centrální české závodiště v Praze-Velké Chuchli. Připraveno je osm dostihů (první startuje ve 14 hodin, další v cca půlhodinových intervalech), jichž se zúčastní celkem 89 koní. Vrcholem programu pak bude již 88. ročník sprinterského Gomba handicapu (start v 15.40 hodin) - dostihu, v němž jsou koně zatíženi podle svých předchozích výsledků tak, že lepší vůči slabším nesou vyšší hmotnost. Šance jednotlivých účastníků jsou tedy vyrovnané, a ze sázkařského hlediska se tak jedná o velmi atraktivní příležitost.

Doprovodný program pro děti: jízdy na ponících zdarma, malý zoo-koutek, venkovní hřiště s atrakcemi (trampolíny, kolotoč, ad.), krytý dětský koutek s programem a hrami.

Dále: sázky na dostihy, restaurace, stánkové občerstvení. Hlediště tribuny (kompletně k sezení) je kryté proti nepřízni počasí.

Doprava:
vlak: linka S7 z Hlavního nádraží, či Smíchovského nádraží
BUS: linka 244 ze Smíchovského nádraží
auto: parkoviště u závodiště, kapacita 400 vozů (pozor, momentálně příjezd možný pouze ze směru od centra Prahy)

Vstupné:
dospělá osoba: 120 Kč
do 18 let, studenti do 26 let, držitelé zákaznické karty a. s. Pražská plynárenská, držitelé karty www.rodinnepasy.cz, držitelé In-karty ČD, držitelé Sphere card: 60 Kč
do 15 let, držitel průkazu TP, ZTP, ZTP-P: zdarma

Možnost zakoupení celoroční vstupenky.

Oficiální stránky pořadatele:
www.velka-chuchle.cz

Dostihové závodiště - ilustrační foto