Prosba - chybí roušky

20.3.2020

Chucheláci, mám na Vás prosbu. Dnes jsem se dozvěděla, že dezinfekční prostředky se budou distribuovat do městských částí až koncem příštího týdne, kdy je následně umístíme na místa, kde dochází k častému kontaktu nebo se jedná o ohroženou skupinu v první linii, třeba naši hasiči, samoobsluha ad. a samozřejmě pro naše seniory.  O dodávce roušek nebo respirátorů zatím nepadlo ani slovo.

Proto se na Vás obracím s prosbou o výrobu roušek pro ty, kteří jí musí denně používat a často i měnit, abychom všichni mohli dál fungovat. Je možné, že se nějaká zásilka v nadcházejících dnech objeví, ale protože boj s coronavirem je na delší dobu, Vámi vyrobené roušky budou opět potřeba, jakmile profesionální dojdou. V případě, že budete mít roušky k dispozici, pošlete na můj tel. 774 700 133  příp. pana místostarosty 797 722 979 SMS kolik kusů, kde bydlíte a my se s Vámi spojíme a pro roušky si přijedeme. A samozřejmě můžete také psát na mail starostka@chuchle.cz.

Kdyby se mohly roušky nebo dezinfekce nakoupit, tak to uděláme, stejně jako jsme třeba našim hasičům koupili skládací postele, aby nemuseli spát na zemi, když drží pohotovost, ale bohužel ......  Předem Vám děkuji.

Lenka Felix, starostka

1