Titul Mistrů České Republiky pro Aerobic Team Chuchle

Jednoznačně nejúspěšnějším týmem ATCH a současně také Mistryně Evropy pro rok 2015 je fitness tým aerobic petite v kategorii 17 a víc let ve složení Tereza Barešová, Lucie Čuřínová, Matylda Malá, Nella Šimkovská a Anna Zajíčková, který drží svou neporazitelnost od prvních březnových nominačních závodů. Ve své kategorii obsadila děvčata 1. místo, vybojovala Titul Mistryň ČR pro rok 2015 a začátkem prosince se utkají proti světovým týmům na Mistrovství světa na Martiniku.

V kategorii juniorů (14 – 16 let) jsme měli dvojí zastoupení. V kategorii žen se na skvělém 7. místě umístila Dita Hanzalová, které ve své premiéře mezi jednotlivkyněmi o jedno místo uniklo finále. Skvělým výkonem se předvedly juniorky ve fitness aerobic grande, které z MČR odvážejí stříbro a titul vicemistryň ČR pro rok 2015. Fitness tým soutěží ve složení Kristina Čuřínová, Veronika Frantová, Dita Hanzalová, Kateřina Hricková, Magdaléna Krejčová, Eva Pospíšilová, Adéla Šimůnková a Nikol Vosková.

Kategorie kadetů (11 – 13 let) je vždy nejvíce obsazovanou kategorií. ATCH měl v boji o medaile dva fitness týmy a dvě jednotlivkyně. Mistryně Evropy Veronika Frantová našla na národním poli svou přemožitelku a po tříkolové bitvě se s těsným bodovým rozdílem umístila na druhém místě. V prosinci bude reprezentovat ČR na MS na Martiniku, kde se porovná s výkony světové špičky. Druhou zástupkyní v ženské kategorii byla Natálie Smíšková, která se fantastickým výkonem probojovala do finále, kde obsadila 6. místo. Ve fitness týmech měl Aerobic Team Chuchle zastoupení v kategorii fitness aerobic grande (Sarah Fryšová, Jana Karbanová, Petra Křečková, Veronika Mendíková, Lucie Pospíchalová, Natálie Smíšková, Jana Šimánková, Nina Veselá), který se umístil na skvělém 2. místě. V kategorii fitness aerobic petite se tým ve složení Judita Barešová, Kristýna Dudášová, Barbora Marešová, Lara Perez, Eva Soukupová umístil na 4. místě.

V nejmladší kategorii dětí (8 – 10 let) reprezentovaly Aerobic Team Chuchle Tereza Miková a Kristina Straková v kategorii jednotlivkyň. Terezka obsadila výborné 3. místo a Kristinka finálové 6. místo. Obě ještě soutěžily v kategorii fitness týmů, kde společně s Elizabeth Al-Kaysy, Helenou Chvalovou, Veronikou Kučerovou, Barborou Martínkovou, Anežkou Melicharovou a Vasilisou Tapilskou vybojovaly titul vicemistryň České republiky a stříbrné medaile.

Na prosincovém Mistrovství světa budou Aerobic Team Chuchle reprezentovat fitness aerobic petite kategorie 17 a víc let, fitness aerobic grande kategorie junior a Veronika Frantová v kategorii žen 11 – 13 let.

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem trenérkám, které se podílely na přípravě závodníků na Mistrovství republiky a Mistrovství světa.

Veronika Buriš

adb0a96c7a00af4b71467331641ebc5c.jpg

05717139cc0d92712331bb25e73c56ac.jpg

87bc35b87f4a43b5c283244361fc77c9.jpg

61bfe5754cae5efeacfa6408ee18eee5.jpg