Proběhla zkouška mobilního hrazení

Ve středu 27. března 2013 se od 14 hodin uskutečnila v ul. Dostihové ve Velké Chuchli zkouška mobilního hrazení v rámci protipovodňového systému v Praze. Zhotovitel stavby spol. Zakládání Group a.s. nejenom předvedl rychlost a snadnou montáž, ale zároveň předal jednu z posledních částí protipovodňových zábran této lokality do užívání městské části. Přesto budeme doufat, že k faktickému použití zábran nikdy nedojde. K uskladnění hliníkových profilů, které se zasunují mezi opěrné sloupky hrazení, bude využit prostor skladu krizového řízení na Zbraslavi.

Slavnostního předání a zkoušky hrazení se zúčastnilo mnoho pozvaných, především náměstek primátora HMP pro oblast infrastruktury Ing. Pavel Richter, ředitel Správy služeb HMP Ing. Pavel Juránek, starosta MČ Praha - Velká Chuchle Mgr. Martin Melichar, starosta MČ Praha - Zbraslav Ing. Aleš Háněl, MBA. a další hosté. 

Dobudováním hrazení na ul. Strakonické a v Malé Chuchli bude dokončena předposlední etapa výstavby protipovodňového systému v Praze. Poslední, sedmá etapa zahrnuje lokalitu Troja.

ÚMČ

Zkouška mobilního hrazení - foto č. 1

Zkouška mobilního hrazení - foto č. 2

Zkouška mobilního hrazení - foto č. 3

Zkouška mobilního hrazení - foto č. 4

Zkouška mobilního hrazení - foto č. 5

Zkouška mobilního hrazení - foto č. 6

Zkouška mobilního hrazení - foto č. 7

Zkouška mobilního hrazení - foto č. 8

Zkouška mobilního hrazení - foto č. 9

Zkouška mobilního hrazení - foto č. 10