ZLATÝ HATTRICK ZAVRŠEN TITULEM Z MISTROVSTVÍ SVĚTA

Letošní sezona pro závodnice juniorského fitness týmu z AerobicTeam Chuchle byla opravdu zlatá !!! Po trochu nejistém začátku, kdy na prvních jarních domácích závodech na Kladně obsadil Fitness tým 4. místo, a na druhém klání v Brně 2. místo, se obsazení členek týmu změnilo a choreografie prošla menšími změnami. Od této chvíle se fitness tým na všech soutěžích představoval ve složení Lucie Čuřínová, Anna Durajová, Michaela Klepalová, Kristýna Kudrnová, Matylda Malá, Kateřina Smíšková, Nikola Ševčíková a Sarah Vegnerová.
Na první vrcholný závod sezony - Mistrovství Evropy, které se konalo koncem června v italském Turíně, přijel již juniorský fitness tým v nové sestavě a s odhodláním poprat se o nejvyšší příčky. Konečné první místo a titul Mistryň Evropy nastartoval zlatou cestu chuchelských aerobiček.
Po prázdninovém odpočinku se koncem září konalo Mistrovství České republiky v pražské sportovní hale Podvinný Mlýn. I přesto, že chuchelský juniorský fitness tým startoval v oslabení (jedna členka týmu díky vážným zdravotním problémům nemohla nastoupit) se podařilo nemožné. Jednoznačné první místo v hodnocení všech sedmi rozhodčích a titul Mistryň České republiky byl v Chuchli.
V pátek 14.10.2011 odlétala děvčata z juniorského fitness týmu na Mistrovství světa do Austrálie. V pobřežním letovisku Gold Coast se konalo Mistrovství světa pro kategorie kadet, junior a senior. Jako jediný český zástupce se v kategorii junior fitness aerobic představil osmičlenný fitness tým z Aerobic Team Chuchle. V konkurenci devíti týmu z celého světa vstupovaly chuchelské juniorky na závodní plochu poprvé 18.10. Mezinárodní panel rozhodčích ocenil tým nejvyššími známkami a po prvním kole chuchelačky vedly. Semifinále jen potvrdilo jednoznačné první místo mezi juniorskými světovými fitness týmy. Večerní finálový závod byl po organizační stránce skvěle připraven a atmosféra v Convention Center byla opravdu napjatá. Kategorie fitness týmů aerobic nastupovala jako čtvrtá v pořadí. Děvčata z Aerobic Team Chuchle měla startovní číslo 4. Po poctivé přípravě na sestavu děvčata nastoupila na závodní plochu. Již od prvního tónu skladby nenechal chuchelský tým nikoho na pochybách, ke kterému z týmů by měl putovat titul. Skvělým výkonem děvčata přesvědčila všechny rozhodčí a docvičila si pro titul Mistryň světa pro rok 2011. Australským Convention Centre v Gold Coast zazněla díky zlatým chuchelským děvčatům Česká národní hymna. Zlatý hattrick pro juniorský chuchelský fitness tým byl dovršen!!! V jediném roce se jim podařilo získat titul Mistrů České republiky, Mistrů Evropy a Mistrů světa!!!

Chtěla bych touto cestou velice moc poděkovat všem, kteří se finančně podíleli na účasti chuchelského fitness týmu na Mistrovství světa. V první řadě obrovský dík patří panu starostovi Martinu Melicharovi a ÚMČ Velká Chuchle, firmě Budamont, firmě Honda Equipment, Městskému úřadu Praha 5 a České spořitelně a.s.

 

                                                                                               Mgr. Veronika Buriš

 

AerobicTeam 1

AerobicTeam 2

AerobicTeam 3

AerobicTeam 4

AerobicTeam 5

AerobicTeam 6