10. ročník Chuchelského poháru - rybářské závody

Rybáři Chuchle informují

V sobotu 16. září 2017 se konal jubilejní 10. ročník Chuchelského poháru. Tradičně na Vltavě pod fotbalovým hřištěm, kde Milan Jurčík se Štěpánem a Petrem Wamberou připravili břehy i prostor pro zázemí. Letos s tím měli hodně práce, jelikož se tento rok sekalo poprvé. Po právu jim za odvedenou práci patří velký dík. Jako v minulých letech se organizace závodu ujal Marcel Šíma a opět vynikající občerstvení zajistil Robert Pořízek, kterému pomáhala Markétka Janoušová. Všichni, kteří ochutnali guláš, opékané brambory a jiné pochutiny, byli spokojeni s výborně připraveným občerstvením.

Podle předpovědi měla být zima a deštivo, tak jsme neočekávali velkou účast. Přesto se u vody sešla spousta lidí, kteří si přišli užít příjemný den. Do závodu nastoupilo 23 rybářů. Ryby moc nebraly, tak že byla potřeba velká trpělivost. Hlavně je třeba pochválit děti, které vydrželi celý den rybařit i když se jim nedařilo ulovit nějakou rybu. Mezi úlovky převažovali malí okouni a tak rozhodoval spíš počet, než velikost ryb.

Na závěr bychom rádi poděkovali firmě Honda za zapůjčení elektrocentrály a všem, kteří se podíleli na přípravě i samotné organizaci letošního Chuchelského poháru. Doufáme, že se příští rok sejdeme opět u Vltavy na dalším, jedenáctém ročníku tohoto rybářského závodu.

Výsledky Chuchelského poháru 2017

Dospělí

  1. místo – Jiří Růžek

  2. místo – Zdeněk Hroděj

  3. místo – Petr Wambera

Chlapci

  1. místo – Pavel Pechan

  2. místo – Fanda Fatka

  3. místo – Lukáš Fatka

Dívky

  1. místo – Eliška Benčatová

  2. místo – Lucka Humhalová

  3. místo – neobsazeno

Nejmladší účastník – Jakub Janouš

Největší úlovek – Petr Wambera

Největší počet úlovků – Jiří Růžek

Petr Štika, jednatel MO Velká Chuchle

Rybářské závody