Mobilní rozhlas

Vážení občané,

již před časem pro Vás byla připravena platforma SMS rozhlasu, díky níž můžete dostávat informace o tom, co se v naší Městské části děje, přímo do Vašeho mobilního telefonu. Z rozvojem nových technologií se tato platforma přetransformovala do MOBILNÍHO ROZHLASU, který kromě SMS zpráv umožňuje i rozesílku e-mailů či zpráv přímo do aplikace ve Vašem chytrém telefonu.

Registrace je jednoduchá a je zdarma na www.chuchle.mobilnirozhlas.cz. Pokud již máte registrovaný SMS rozhlas, stejně se přihlaste a doplňte své údaje (bydliště, e-mail, nebo si nainstalujte aplikaci)

Můžete tak specifikovat, která oblast zpráv vás zajímá - kulturní a sportovní dění v obci, zprávy pro seniory, pro rodiny s dětmi, zprávy z úřadu, upozornění na krizové sitace, atd.

Přihlásit se můžete rovněž prostřednictvím letáku, který je k dispozici zde, nebo v podatelně ÚMČ. Jako příjemnce SMS zpráv nic neplatíte, Vaše telefonní číslo nebude poskytnuto nikomu dalšímu a kdykoliv se můžete odhlásit.

Videoprezentace zde.

Dále si můžete, rovněž zdarma, nainstalovat aplikaci Zlepšeme Česko na www.ZlepsemeCesko.cz a jejím prostřednictvím upozornit např na drobný nepořádek v obci, poničený veřejný majetek nebo ztracená zvířata. Může vám ale pomoci i při nalezení ztracených věcí či záchraně lidských životů, ať jste kdekoliv.

Buďte mobilní a moderní, komunikujte prostřednictvím MOBILNÍHO ROZHLASU!

S úctou

MČ Praha - Velká Chuchle