První ročník VINOBRANÍ

Tak první vinobraní v Chuchli máme za sebou a řeknu vám, byl to šrumec. Strašně mile jste nás překvapili tím, kolik vás přišlo. Díky za to, že naše práce za zhruba čtvrt roku příprav nebyla marná. Ale popravdě řečeno, nečekali jsme, že bude mít vinobraní takový úspěch. Už za dvě hodiny po zahájení došla zásoba speciálních skleniček s logem pro tuto příležitost, kterých jsme nechali udělat 500 ks s tím, že co zbyde, tak holt bude na příští rok. Podle našich předběžných odhadů ( vstupenky došly zhruba za další dvě hodiny poté a pozdější příchozí měli už vstup zdarma) vás bylo 1500 ! Chucheláci díky, byli jste úžasní ! Tohle fakt udělá radost.
Vydrželi jste, bavili se, poslouchali kapely a ochutnávali dobré víno až do večerních hodin, ikdyž už docházelo i jídlo.
Díky všem, že jste přišli, že jste se bavili a bylo to vidět.
Musím poděkovat těm, kteří se na tomhle úspěchu podíleli, především pravé ruce Kryštofu Kněžínkovi, dvacetilétému klukovi, který se s nadšemím ujal spousty povinností, dále chuchelskému Rodinnému centru, které připravilo pro děti skvělou zábavu, stejně jako Městská policie hl. m. Prahy, kterou jsem požádala zhruba před 14 dny, zda by neměli zájem přijet, oni souhlasili a jejich přítomnost ocenili nejen děti, ale s "alkobrýlemi" i dospělí. Chci poděkovat oběma místostarostům Martinovi Melicharovi a Robertu Maříkovi za spoustu odvedené práce, stejně tak Zdeňku Vlasákovi, Jakubu Abrahámovi, Janě Hrsinové, Martině Melicharové, Lucce Rysové a našim hasičům. Jestli jsem v tomhle výčtu na někoho zapomněla, tak to doufám napravím v pokračování fotografií, které zveřejním, protože jich je hodně a já strašně ráda ještě poděkuji našim sponzorům, díky kterým jsme měli v tombole pro vás více jak 100 cen.

Lenka Felix

Více fotografií na FB - odkazy na alba:

https://www.facebook.com/pg/M%C4%8C-Praha-Velk%C3%A1-Chuchle-484324148252685/photos/?tab=album&album_id=2755425474475863

a

https://www.facebook.com/pg/M%C4%8C-Praha-Velk%C3%A1-Chuchle-484324148252685/photos/?tab=album&album_id=2754142357937508

vin