Výlukový jízdní řád ČD

České dráhy, a.s. informují o výluce v úseku Praha hl.n. - Praha-Radotín v termínu od 27.4.2017 do 7.6.2017 na trati 171 Praha - Beroun.

Všechny vlaky do 9:00 hodin jedou ze stanice Praha hl.n. do stanice Praha-Radotín (pouze směr Praha – Beroun) po objízdné trase a neobsluhují zastávky Praha-Smíchov a Praha-Velká Chuchle.

Všechny vlaky od 9:00 hodin jedou ze stanice Praha-Radotín do stanice Praha hl.n. (pouze směr Beroun – Praha) po objízdné trase a neobsluhují zastávky Praha-Smíchov a Praha-Velká Chuchle.

Ve všech vlacích R, Rx, Ex a EC budou odbaveni cestující v úseku Praha hl.n. – Beroun a opačně jako v osobním vlaku.

V úseku Praha-Smíchov – Praha-Radotín je zavedena náhradní autobusová doprava. Autobusy čekají na zpožděné vlaky a vlaky čekají na spoje zpožděné spoje náhradní dopravy pouze velmi omezeně.

Vlak R 1581 dopravce KŽC pojede v úseku Praha-Smíchov – Beroun-Závodí odklonem přes Nučice, vlak neobsluhuje stanici Beroun.


V termínu od 20.4.2017 nepřetržitě do 5.7.2017 se koná nepřetržitá výluka v úseku Karlštejn - Beroun na železniční trati č. 171 Praha - Beroun.

Během výluky je většina osobních vlaků linky S7 v tomto úseku nahrazena náhradní autobusovou dopravou, která je organizovaná dle výlukového jízdního řádu s dřívějšími odjezdy ze železniční stanice Beroun.
Vybrané vlaky Praha - Řevnice jsou prodlouženy až do / ze stanice Karlštejn tak, aby byl zajištěn interval 30 minut.

Po dobu výluky jsou cestující v úseku Praha hl.n. - Beroun a opačně odbaveni ve všech vlacích R, Rx, Ex a EC (linky R6, R26) jako v osobním vlaku (platí zde tedy také jízdní doklady PID jako v osobních vlacích).


České dráhy, a.s. se omlouvají za vzniklé komplikace a děkují za pochopení.

ÚMČ

Logo - České dráhy