Uzavírka ul. Strakonická od ul. Dostihová k Lahovickému mostu

Strakonická ulice je ve směru z centra a to od ul. Dostihová až k Lahovickému mostu uzavřena. Policie dopravu odklání přes Velkou Chuchli. Důvodem je znečištění vozovky silně zapáchající kyselou kapalinou, která unikla z nádrže převážené v nákladním autě

Dostihová ulice je zprovozněna v obou směrech, u železničního přejezdu řídí dopravu Policie. Autobusy MHD nabírají zpoždění, a proto je lepší využít vlakovou dopravu.

Linky BUS MHD č. 172 a 244 jezdí obvyklou trasou.  Linky BUS MHD č. 129, 241 a 907 jsou vedeny odklonem po trase K Barrandovu - Pražský okruh - Radotínský most, linky neobsluhují zastávky Malá Chuchle, Dostihová, Lahovičky a Lahovice. Linka č. 246 je zkrácena do úseku Sídliště Stodůlky - Nádraží Radotín, nejsou obsluhovány zastávky U Jankovky, Vrážská, Přeštínská, Přístav Radotín, Lahovice, Most Závodu míru a Zbraslavské náměstí. Linka č. 247 je vedena po trase Pražský okruh - Radotínský most, linka neobsluhuje zastávky Přístav Radotín a Lahovice. Z důvodu silné individuální dopravy na odklonových trasách jsou spoje zpožděny.

AKTUALIZACE 12.10.2018 v 18:20 hodin - Strakonická je opět průjezdná v celé délce a obou směrech.

Další informace ZDE.

ÚMČ

Dopravní uzavírka - ilustrační obrázek