Vítání občánků

Vítání občánků se koná tuto sobotu, 14. 9. 2019 od 11:00 hod v zahradním pavilonu Institutu výchovy a poradenství České zemědělské university v Malé Chuchli, V Lázních 3. Těšíme se na všechny přihlášené. Pokud chcete stihnout ještě letošní vítání, napište nám na e-mail info@chuchle.cz. Zbývají poslední 3 volná místa! V případě většího zájmu budou poslední přihlášení automaticky přesunuti na vítání v příštím roce.

Prosíme rodiče dětí narozených počínaje rokem 2010 a trvale žijících v MČ Praha - Velká Chuchle, kteří se chtějí zúčastnit Vítání občánků, aby vyplnili přihlašovací formulář, nebo osobně či telefonicky dodali potřebné údaje.

Potřebujeme znát: jméno, příjmení, datum a místo narození děťátka, bydliště a rovněž jméno, příjmení a doručovací adresu jednoho z rodičů. Od července 2010 místní úřady nedostávají z matriky rodné listy nově narozených miminek a nemají oprávnění jinak získat jména a adresy rodičů.

Přihlašovací formulář naleznete níže na této stránce, dále v pravidelném vydání Chuchelského zpravodaje a na Úřadu městské části. Vyplněný formulář zašlete emailem, prostřednictvím České pošty nebo osobně zaneste přímo na ÚMČ - viz. kontaktní údaje.

Rychlý odkaz na fotogalerii z minulého Vítání občánků naleznete ZDE: https://www.chuchle.cz/vitani-obcanku-zari-2019.html

Starostka a zastupitelé MČ Praha-Velká Chuchle

Kontaktní údaje:

ÚMČ Praha-Velká Chuchle,

pí Jana Hrsinová - sekretariát, nebo pí Iveta Kesslerová - evidence obyvatel

U Skály 262/2, 159 00 Praha 5

telefon: 257 941 041

e-mail: info@chuchle.cz