Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Při tvorbě a správě internetových stránek www.chuchle.cz byla a je zohledněna přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňoval všechny zásady přístupnosti podle metodik Blind Friendly Web, WCAG 1.0 a Pravidel tvorby přístupného webu, jež jsou připravené pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

Internetové stránky www.chuchle.cz jsou vytvořeny podle specifikace XHTML 1.0 Strict a dodržují syntaktickou a sémantickou správnost. Definice vzhledu stránek je kompletně oddělena od obsahu pomocí CSS - díky tomu je možné web prezentovat i na dalších výstupních zařízeních. Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách, což umožňuje libovolnou změnu písma pomocí klávesových zkratek či přímo nastavení prohlížeče.


Klávesové zkratky

Alt + 0 - Přejde na obsah stránky
Alt + 1 - Klávesové zkratky použité na těchto stránkách
Alt + 2 - Prohlášení o přístupnosti
Alt + 3 - Úvodní stránka
Alt + 4 - Mapa stránek


Doporučená rozšíření prohlížeče

Některé přílohy na tomto webu jsou ve formátu PDF. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc..


Kontakt

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte na adresu sekretariátu - sekretariat@chuchle.cz.

Využít můžete také konraktní formuláře, který naleznete pod odkazem "Kontaktujte nás"