Cena Velké Chuchle pro dvojici CHARHIZARD - VERNER

Rovinový dostih druhé kategorie Cena Velké Chuchle byl na pořadu třetího dostihového dne, který se za hezkého slunečného počasí konal v neděli 19. dubna na chuchelském závodišti. Do startovních boxů na metě 1200 metrů vstoupilo 7 koní se svými jezdci. Vítězem dostihu se stal.sedmiletý ryzák CHARHIZARD s žokejem Janem Vernerem ze stáje Autocentrum BUPI, trenéra Tomáše Hurta. Vítězný kůň zdolal trať 1 200metrů v čase 01:14.53. Za jisté vítězství o jeden a půl koňské délky si majitel, trenér i jezdec vítězného koně převzali z rukou starosty Velké Chuchle pana Stanislava Fresla poháry. Na snímku z levé strany ředitel závodiště p. Petr Drahoš, ž. Jan Verner, trenér Tomáš Hurt ,majitelka pí J. Trachtová a starosta Velké Chuchle Stanislav Fresl.

Letošní dostihová sezóna byla zahájena 5. dubna a prvním vítězem roku 2015 se stal tříletý hnědák SANOK s žokejkou Martinou Havelkovou v sedle. Vítězem 89. ročníku Leram Gomba Handicapu se stal populární šestiletý hnědák MIKESH v jehož sedle byl žokej Jiří Chaloupka.

Dostihový sport přináší divákům hezké sportovní zážitky a tak na příštím dostihové dni se pořadatelé těší na vaší návštěvu.