Jihem Prahy 2012

V sobotu 30. června 2012 proběhla charitativní akce pod názvem JihemPrahy za účasti mistra světa v jízdě na vysokém kole Josefa Zimovčáka a pod záštitou starosty Prahy 5 - MUDr. Radka Klímy, starosty Prahy 12 - Mgr. Petra Prchala, starosty MČ Praha - Zbraslav - Ing. Aleše Háněla, MBA a starosty MČ Praha - Velká Chuchle - Mgr. Martina Melichara.

Navzdory horkému počasí se prvního ročníku dobročinné cyklojízdy zúčastnilo na 70 cyklistů. Všichni účastníci společně vyrazili po úvodním projevu starosty Prahy 5 MUDr. Radka Klímy ze Smíchovské náplavky. V Chuchli přivítal peloton starosta Mgr. Martin Melichar a během krátké pauzy na občerstvení se předvedla se svými cvičenkami škola aerobiku Mgr. Veroniky Buriš z Velké Chuchle. Rovněž při zastávce na Zbraslavi přivítal účastníky cyklojízdy starosta Ing. Aleš Háněl, MBA se zprestřením, kterým bylo vystoupení Veteran Bicycle Clubu Zbraslav. Při zpáteční cestě po pravém břehu Vltavy podpořil cyklisty také starosta Prahy 12 Mgr. Petr Prchal.

Výtěžek z vybraného startovného, a prodeje triček a náramků bude předán nadačnímu fondu Na kole dětem a Pragae quinta regione.

Fotky z celé akce naleznete na našich stránkách v sekci Fotogalerie nebo přímo na webových stránkách JihemPrahy.cz

Jihemprahy 1

Jihemprahy 2

Jihemprahy 3

Jihemprahy 4

Jihemprahy 5