Knihovna od dubna nově!

S radostí oznamuji chuchelským čtenářům, že knihovna bude od 1. dubna otevřena i každé úterní odpoledne od 13. do 18. hodiny. Tento vstřícný krok stran Městského úřadu jistě potěší věrné čtenáře, kteří se kvůli jednodenní provozní době do knihovny nedostali, ať byl již důvod jakýkoli.


Rozšířená provozní doba zajistí nejen komfort čtenářům, ale také, doufám, více prostoru pro jiné aktivity, například odpolední literární či výtvarné dílny. A, snad to nezakřiknu, v květnu možná přijde i kouzelník!

Další dobrou zprávou je, že je v jednání zapůjčení výměnného fondu z Ústřední knihovny, který obohatí stávající fond chuchelský o téměř 200 nových, zajímavých knih vašich oblíbených žánrů (detektivky, historické romány, milostné romány aj.). Těšit se něj můžete v blízkých měsících.
V knihovně nadále probíhají besedy se žáky ZŠ Charlotty Masarykové. Od nového roku jsme zvládli prozkoumat řeckou mytologii, vyprávět si o pověstech spjatých s Prahou, zjistili jsme, jak psát správně referát, popis či vyprávění a také jsme se seznámili s žánrem fantasy, který je v posledních letech (nejen!) dětmi velmi oblíbený.

Doufám, že nová provozní doba umožní návštěvu i těm, kteří do knihovny ještě nezavítali. Myslím, že vzhledem k velikosti knihovny je výběr pestrý a každý čtenář zde najde knihu, která jej svým způsobem osloví. Těším se viděnou,

Michaela Sochorová
knihovnice

NOVÁ PROVOZNÍ DOBA KNIHOVNY

ÚT 13 - 18 hodin
ČT 10 - 18 hodin

logo Městské knihovny v Praze