Nový pražský LIDL ve Strakonické otevírá již 12. července

30.6.2021

V pondělí 12. července otevírá společnost Lidl novou prodejnu v Praze 5 v ulici Strakonická. Návštěvníky zaujme nejen moderním architektonickým pojetím, ale také vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády. První den otevření je spojen s podporou místní Mateřské školy Velká Chuchle a Základní školy Charlotty Masarykové.
Nová pražská prodejna nabídne na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 komfortní nakupování od začátku až do konce. Samozřejmostí jsou velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí nové prodejny je také pekárna, díky které návštěníci v nabídce naleznou dostatek vždy čerstvého pečiva. Zákazníci se kromě širokého sortimentu mohou těšit na benefit v podobě Wi-Fi připojení zdarma či možnosti zpříjemnit si nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl. K dispozici bude návštěvníkům také bankomat.
Samozřejmostí je prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 135 automobilů. Speciálně vyčleněná místa naleznou také rodiny s dětmi. V neposlední řadě je myšleno na majitele elektromobilů, pro které bude k dispozici nabíjecí stanice.
První den otevření nové prodejny v Praze 5 je spojen s podporou místní mateřské a základní školy. V pondělí 12. července je mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž škole a školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Vybrané peníze budou využity na nákup vybavení a pomůcky do tříd.
Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

Lidl

Lidl info