Opatření Radotínská

7.7.2021

Vážení občané, oddělení dopravy Prahy 16 vydalo i přes nesouhlas MČ Praha - Velká Chuchle opatření obecné povahy - stanovení přechodné úpravy na pozemní komunikaci Radotínská - jednosměrný provoz ve směru z Radotína do centra Prahy (10.7.2021 do 28.2.2022). Policie ČR zamítla připomínku MČ Praha - Velká Chuchle, která nesouhlasí s nemožností zajištění obslužnosti BUS MHD ve směru do Radotína na dobu min. do konce února 2022. MČ Praha - Velká Chuchle obdržela předběžný souhlas jak DPP, tak i Ropidu. V těchto dnech probíhají intenzivní jednání s Eurovia, SŽ a Proznak o možnosti zajištění obslužnosti BUS MHD zastávek Radotínská, Závodiště Chuchle a Zahradnictví.

Od soboty 10. července 2021 (od zahájení denního provozu) do pondělí 28. února 2022 (do ukončení denního provozu) dochází k dočasné změně trasy a zastávek autobusu v Praze 16.
Ve směru Nádraží Radotín je linka vedena do zastávky Starolázeňská vedena beze změny a dále ulicemi Mezichuchelská, Dostihová, Strakonická, Výpadová, Přeštínská, Vrážská a dále po své trase.
Ve směru Nádraží Radotín se ruší zastávka Závodiště Chuchle.
Ve směru Nádraží Radotín se ruší zastávka Zahradnictví.
Ve směru Nádraží Radotín se přemísťuje zastávka Radotínská z ulice Radotínské do ulice Dostihové, před vjezd do domu číslo 25.
Ve směru Nádraží Radotín se přemísťuje zastávka Přeštínská z ulice Radotínské do ulice Přeštínské, do zastávky linky číslo 246.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.

Radotínská foto