Otázky a odpovědi

Základní pravidla pro užití Otázek a odpovědí

v modulu Otázky a odpovědi můžete vkládat své dotazy vztahující se k běžnému chodu Městské části Praha- Velká Chuchle a Úřadu MČ. Vaše dotazy budou zodpovězeny příslušným zástupcem samosprávy či zaměstnancem Úřadu. Vaše otázka bude na webových stránkách zobrazena ihned po vložení dotazu, odpověď bude připojena po zodpovězení otázky. Pokud bude Vaše otázka shledána jako obsáhlejší, komplikovanější nebo bude zahrnovat širší problematiku, může odpovědná osoba (zastupitel, úředník) určit, že vaše otázka nebude zodpovídána prostřednictvím webových stránek.

Na odpovědi prostřednictvím webových stránek není právní nárok. Vaše právo na svobodný přístup k informacím tím není omezeno, náležitosti žádosti, způsob poskytování informací, omezení práva na informace, postup při podávání a vyřizování písemných žádostí, odvolání, hrazení nákladů stanoví zákon o svobodném přístupu k informacím.

Otázky budou zodpovídány do 14 dnů, ve výjimečných případech do 30 dnů.

Dovolujeme si vás upozornit, že zodpovězeny budou pouze vámi podepsané a jasně formulované dotazy. Příspěvky urážlivé, vulgární, rasistické, obsahující komerční sdělení, porušující platné právní normy ČR či obecné etické normy zodpovídány nebudou.

Smazat příspěvek #4675

Zpět na otázky

Od: Vladimír Kučera

29.10.2019 v 12:40

Vážení zastupitelé, s úsměvem jsem si přečetl zápis z jednání o nadjezdu-podjezdu a tak jsem si říkal jsem asi v „kocourkově“ komu vadí či nevadí denodeni fronty aut i busu až k nám.Omladiny asi nikomu MZ připouští že podjezd je dražší docela o dost a nikde není uvedeno o kolik jsou dražší náklady spojené s ročním provozem chápu že většina občanů kteří budou touto stavbou poškození se brání ale řekl jim někdo že to bude i v pripade podjezdu? Je mi to líto že se nemůžete rozumně domluvit Kucera