Restaurace KFC ve Velké Chuchli je již otevřena

7.7.2021

V pátek 2.7.2021 otevřel největší řetězec restaurací s rychlou obsluhou - KFC svou jubilejní 110. restauraci na Strakonické ulici v Praze-Velké Chuchli.
„Strakonickou ulici jsme měli v hledáčku už delší dobu. Zapadá totiž do naší dlouhodobé strategie posilovat počty restaurací na důležitých silničních tazích. Podél výpadovky z Prahy na Zbraslav v tuto chvíli žádné restaurace našeho typu nenajdete. Nová KFC restaurace s drive-thru je tedy první vlaštovkou," říká Libor Hubík, prezident značky KFC pro Česko, Rakousko a Německo.
Restaurace o rozloze 280 m2 se otevřela v blízkosti pobočky Hornbach a nově otevírané pobočky řetězce Lidl. Celkem nabídne 82 míst k sezení. Součástí restaurace je také venkovní posezení s kapacitou 24 míst a nově vybudované parkoviště pro 20 vozidel. Nová restaurace se pyšní konceptem otevřené kuchyně, aby zákazníci mohli sledovat přípravu jejich jídla „live". Chybět nebudou ani samoobslužné kiosky.
Řidiče jistě potěší Drive-Thru, ale také čerstvá novinka - služba KFC Collect. Zákazníkům umožní vyzvednout si předem objednané čerstvé kuřecí pochoutky ve vybraný čas buď v Drive-Thru, kde se tak zkrátí doba čekání, nebo na speciálně označeném místě u parkoviště restaurace - Parking Pick up. „Zároveň počítáme se spuštěním služby KFC Rozvoz, takže si na našich šťavnatých kuřecích kouscích pochutnají i ti, kdo rádi objednávají z pohodlí domova s dovozem až ke dveřím," uzavírá Libor Hubík. Služba KFC Rozvoz je už nyní dostupná v 36 městech a každý měsíc jí využije přes 100 tisíc zákazníků.
V letošním roce plánuje KFC v Česku otevřít ještě několik dalších restaurací - konkrétně například v Táboře nebo Příšovicích. Do budoucna KFC plánuje se ještě více zaměřit na zlepšování v oblasti digitálních inovací, aby byl nákup pro zákazníky co nejbezpečnější a nejpohodlnější.

KFC