Stojany na dezinfekci

Je opět čas, abych Vás informovala o nových věcech, které se v souvislosti s koronavirem (a nejen s ním) u nás dějí.
Nakoupili jsme stojany s bezdotykovou dezinfekcí na ruce a umístili jsme je do míst, kde je větší frekvence lidí, tedy na poštu, do samoobsluhy, do řeznictví, na úřad a dnes jsme také jeden zapůjčili na dostihové učiliště.
Již jsme obdrželi objednané ozonizery, které naši hasiči vhodně upravili a máme tedy možnost vlastními silami bez externích firem provádět ozonovou dezinfekci vnitřních prostor.
Minulý týden jsme provedli opakovanou dezinfekci zastávek MHD a dalších frekventovaných míst a na konci tohoto týdne bude v městské části probíhat jarní úklid na komunikacích, podrobné informace budou během zítřka rozneseny do poštovních schránek.
Všimněte si, že na třech sběrných místech v Chuchli jsou nové nádoby na jedlé oleje a tuky (nám. Chuchelských bojovníků, Zbraslavská, Nad Závodištěm ), kam můžete odevzdávat tuky a oleje z vaší domácnosti.
Distribuce dezinfekce na ruce proběhla minulý týden již po deváté a v tomto týdnu budeme pokračovat ve středu od 16.00 hodin.Nakoupili jsme další várku lahví, což v dnešních dnech není vůbec snadné, takže můžeme bez problémů pokračovat. Následující den budeme rozvážet dezinfekci autem po obou Chuchlích, a to podle časového harmonogramu, který také zveřejníme zítra. Roušky pro vás budeme mít samozřejmě sebou.
Také od dnešního dne se rozšiřují úřední hodiny na úřadě, pro podatelnu a pokladnu. Stále však prosím upřednostňujte elektronickou komunikaci a pokud už na úřad musíte osobně, dodržujte vzájemné odstupy, nutností a samozřejmostí v dnešních dnech jsou zakrytá ústa.
Lenka Felix, Vaše starostka

stojan

dez

nalévání dez