Úspěšné zahájení aerobikové sezóny pro Aerobic Team Chuchle

Hned dvěma nominačníma závodama začala v březnu a v dubnu aerobiková sezóna pro závodníky Aerobic Team Chuchle. Po náročné zimní přípravě, tvorbě nových choreografií a nácviku nových prvků jsme rovnýma nohama skočili do kolotoče soutěží.

První nominační závod na Mistrovství Evropy 2013 se konal koncem března v Praze. Závodníci Aerobic Team Chuchle se opět předvedli ve skvělé formě, v nových dresech a s novými sestavami. Medailové žně na sebe nenechaly dlouho čekat. Z pražských Petřin jsme si odvezli hned devět medailí - jednu zlatou, šest stříbrných a dvě bronzové.

O 14 dní později se konal druhý nominační závod, tentokrát v Lounech. Bilanci jsme vylepšili na dvě zlaté, pět stříbrných a jednu bronzovou medaili. Nominaci na Mistrovství světa jsme získali v sedmi kategoriích.

Reprezentovat Českou republiku a Aerobic Team Chuchle pojedou začátkem května na ME do Belgie fitness týmy kadetek (Dominika Ebrová, Veronika Frantová, Adéla Hovorková, Veronika Košumberská, Magdaléna Krejčová, Eva Pospíšilová, Adéla Šimůnková, Nikol Vosková), juniorek (Lucie Čuřínová, Eva Hanzalíková, Michaela Klepalová, Daniela Kolečková, Kristýna Loušová, Matylda Malá, Nikola Ševčíková, Nella Šimkovská, Anna Zajíčková) a seniorek (Tereza Barešová, Ivana Dvořáková, Zdena Janoušková, Kristýna Kudrnová, Aneta Macounová, Zuzana Scherzlová, Barbora Vavroňová, Sarah Vegnerová). V kategorii kadetů budeme mít zástupce i ve sportovním aerobiku v kategorii ženy – Veronika Frantová, v kategorii muži – Matěj Poláček, v kategorii párů – Kateřina Hricková a Matěj Poláček a v kategorii týmů – Dominika Ebrová, Veronika Mendíková a Jana Šimánková.

Závodní zkušenosti začaly sbírat i naše nejmladší závodnice, které se soutěžením začaly teprve tento rok. Při své premiéře na soutěži v Kladně vybojoval Fitness tým Mini (Helena Chvalová, Markéta Janoušová, Veronika Kučerová, Tereza Miková, Kristina Straková, Vasilisa Tapilskaya, Nina Veselá) stříbrné medaile a na soutěži v Semilech bronz.

Mgr. Veronika Buriš

trenérka

Aerobic Team Chuchle

Aerobic Team Chuchle 1

Aerobic Team Chuchle 2

Aerobic Team Chuchle 3