Uzavření cyklotrasy A1

3.5.2022

V rámci rekonstrukce Barrandovského mostu dojde v termínu od 3. května do 31. srpna 2022 k uzavření cyklotrasy A1 a chodníku na jižní straně mostu takto:

1. Strana MČ Praha 5 úplná uzavírka chodníku/cyklotrasy A1, EV4 v oblasti pod Barrandovským mostem - nájezdnou rampou z ul. Strakonická na ul. Barrandovský most a dále na ul. Jižní Spojka a chodníku vedoucím po jižní straně mostu směrem od Prahy 5 na Prahu 4.

2. Strana Praha 4 úplná uzavírka chodníku od ul. Modřanská /cyklotrasy A1, EV4 v oblasti pod Barrandovským mostem - nájezdnou rampou z ul. Strakonická na ul. Barrandovský most a dále na ul. Jižní Spojka a chodníku vedoucím po jižní straně mostu směrem od Prahy 5 na Prahu 4.

Objízdná trasa povede:
1. za uzavřený jízdní pás chodníku/cyklotrasy A1, EV4 v předmětném úseku ze směru od Lahovic směrem na Barrandovský most: (cyklotrasa A111, A12) ul. Podjezd - ul. Zbraslavská - Barrandovský most - severní strana chodníku Barrandovského mostu - Praha 4 (obdobně v opačném směru),

2. za uzavřený jízdní pás chodníku v předmětném úseku směrem od Prahy 4 na Prahu 5 - severní strana chodníku Barrandovského mostu - Praha 5 (obdobně v opačném směru).

https://opravujeme.to/action/728/

ilustrační foto